Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontaktpersoner

Kontakta oss

Christina Mattelin
Enhetschef Vuxen och AME
E-post: christina.mattelin@mellerud.se
Telefon: 0530-183 75

Lars Johansson
Arbetsledare AME
E-post: lars.johansson@mellerud.se
Telefon: 0530-183 83

Johanna Topp
Coach
E-post: johanna.topp@mellerud.se
Telefon: 0530-183 87

Timnit Ghede Kibrom
Integrationskoordinator
E-post: timnit.ghede.kibrom@mellerud.se
Telefon: 0530-183 80

Alina Fedorchenko
Coach
E-post: alina.fedorchenko@mellerud.se
Telefon: 0530-183 85

Cecilia Sannebro
Arbetsledare Arbetslinjen Fryken
E-post: cecilia.sannebro@mellerud.se
Telefon: 0530-181 90

Jonas Karlsson
Handledare Arbetslinjen Fryken
E-post: jonas.karlsson@mellerud.se
Telefon: 0530-189 61

Gun Lundqvist
Coach
E-post: gun.lundqvist@mellerud.se
Mobiltelefon: 072-856 25 51

Ulrika Andersson
Administratör
E-post: ulle.andersson@mellerud.se
Telefon: 0530-182 86

Sidan uppdaterades 8 juli 2022