Personal

Kontakta oss

Alexandra Stålborg
E-post: alexandra.stalborg@mellerud.se

Anna Carlsson
E-post: anna.carlsson@mellerud.se

Anna Sundelius
E-post: anna.sundelius@mellerud.se

Claes Törnros
E-post: claes.tornros@mellerud.se

Isak Bajrami Wedner
E-post: isak.bajrami.wedner@mellerud.se

Jenny Persson
E-post: jenny.persson@mellerud.se

Jenny Svartling
E-post: jenny.svartling@mellerud.se

Katarina Allm
E-post: katarina.allm@mellerud.se

Marielle Linné
E-post: marielle.linne@mellerud.se

Paula Oscarsson
E-post: paula.oscarsson@mellerud.se

Sandra Johansson
E-post: sandra.johansson@mellerud.se

Ulrika Boman
E-post: ulrika.boman@mellerud.se

Lena Andersson
Rektor
E-post: lena.andersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 45
Mobiltelefon: 070-673 32 34

Jenny Pettersson
Skoladministratör
E-post: jenny.pettersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 48

Teresia Tordsdotter
Skolkurator
E-post: teresia.tordsdotter@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-005 28 97

Teresia är skolkurator för
Fagerlidsskolan (tisdagar)
Karolinerskolan (måndagar)
Åsens skola (onsdagar)
Åsebro skola (torsdagar)

Kristina Torrestad
Specialpedagog
E-post: kristina.torrestad@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-201 91 61

Kristina är specialpedagog för
Åsens skola (tisdagar och torsdagar)
Åsebro skola (måndagar och onsdagar)

Mikaela Strand
Logoped
E-post: mikaela.strand@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-453 87 96

Mikaela är Logoped för samtliga skolor i Melleruds kommun.

Sidan uppdaterades 7 februari 2023