Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Personal

 

Alexandra Stålborg
alexandra.stalborg@mellerud.se

Anna Sundelius
anna.sundelius@mellerud.se

Anna Carlsson
anna.carlsson@mellerud.se

Claes Törnros
claes.tornros@mellerud.se

Jenny Persson
jenny.persson@mellerud.se

Jenny Svartling
jenny.svartling@mellerud.se

Katarina Allm
katarina.allm@mellerud.se

Linnea Oskarsson
linnea.oskarsson@mellerud.se

Marielle Linné
marielle.linne@mellerud.se

Oliver Mossberg
oliver.mossberg@mellerud.se

Sandra Johansson- Tjänstledig

Ulrika Boman
ulrika.boman@mellerud.se

Lena Andersson (Rektor)
lena.andersson@mellerud.se

Jenny Pettersson (Skoladministratör) 
jenny.pettersson@mellerud.se

Teresia Tordsdotter (Kurator)
teresia.tordsdotter@mellerud.se

Jessica Johansson (Skolsköterska)
jessica.johansson@mellerud.se

Kristina Torrestad (Specialpedagog) 
kristina.torrestad@mellerud.se

Mikaela Strand (Logoped) 
mikaela.strand@mellerud.se

 

 

Sidan uppdaterades 1 augusti 2022