Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Adress- och telefonlista

Kontakta oss

Åsens skola
Telefon: 0530-180 11
Mobiltelefon: 070-836 55 70
Kvarnvägen 4
464 40 Åsensbruk

Åsens fritids
E-post: asens.fritids@mellerud.se
Telefon: 0530-180 13
Mobiltelefon: 070-836 55 95

Lena Andersson
Rektor
E-post: lena.andersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 45
Mobiltelefon: 070-673 32 34

Jenny Pettersson
Skoladministratör
E-post: jenny.pettersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 48

Teresia Tordsdotter
Skolkurator
E-post: teresia.tordsdotter@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-005 28 97

Teresia är skolkurator för
Fagerlidsskolan (tisdagar)
Karolinerskolan (måndagar)
Åsens skola (onsdagar)
Åsebro skola (torsdagar)

Kristina Torrestad
Specialpedagog
E-post: kristina.torrestad@mellerud.se
Mobiltelefon: 0702- 01 91 61

Kristina är specialpedagog för
Åsens skola (tisdagar och torsdagar)
Åsebro skola (måndagar och onsdagar)

Mikaela Strand
Logoped
E-post: mikaela.strand@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-453 87 96

Mikaela är Logoped för samtliga skolor i Melleruds kommun.

Jessica Johansson
Skolsköterska
E-post: jessica.johansson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 23
Mobiltelefon: 073-973 52 84

Jessica är skolsköterska för
Karolinerskolan (måndagar)
Åsens skola (torsdagar)
Åsebro skola (fredagar)

Måltidsservice/lokalvård
Telefon: 0530-180 12

Robert Skarström
Vaktmästare
Mobiltelefon: 070-332 19 39

Sidan uppdaterades 11 januari 2022